ETİKA 2015 Ödülleri

Sayın Katılımcı ,

Daha iyi bir Türkiye yaratmak için, iş ahlakını önemseyen ve etik değerlere sahip çıkan genç liderlere ihtiyacımız var.

Etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik anlayışı bilincini oluşturmak ve bu konuda gençleri bilinçlendirmek amacıyla kurulmuş olan “Etik Değerler Merkezi Derneği”, Türkiye’nin en etik şirketlerini belirlemek için kapsamlı bir çalışma başlattı.

Etik değerlere önem veren ve şirket yönetimlerinde iş ahlakı ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürme konusunda titiz davranan şirketlerimizin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarının arttırılmasını sağlamak ve diğer şirketlerimizin de etik konusundaki duyarlılıklarını oluşturmak amacıyla geçen yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz “ETİKA Türkiye Etik Ödülleri” çalışmasının bu yıl dördüncüsüne başlıyoruz.

Etik konusuna önem veren şirketinizi “ETİKA 2015 Türkiye Etik Ödülleri” çalışmasına katılmak üzere ETİKA 2015 Soru Formunu www.edmer.org web sitemizden doldurmaya davet ediyoruz.

Her yıl geleneksel olarak yapılacak olan “ETİKA Türkiye Etik Ödülleri” çalışmasına 2015 yılı için katılarak, etik bilinci olan genç liderlerin yetiştirilmesine katkıda bulunmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

 

ETİKA 2015 SORU FORMUNU DOLDURMAYA BAŞLAMAK İÇİN LÜTFEN BU SATIRI TIKLAYIN

 

TÜRKİYE ETİK ÖDÜLLERİ Değerlendirme Soru Paketi

ETİKA 2015 SORU FORMUNU İNDİRMEK İÇİN

 

ETİKA 2014 ŞİRKETLERİNİN ETİK MESAJLARI