AnaSayfaResmi_Etika-2014_930-390

ETİKA 2017 Başladı!

ETİKA 2017 TÜRKİYE ETİK ÖDÜLLERİ

Sayın Katılımcı,

Etik ve iş ahlakı farkındalığı yaratmak, etik anlayışı bilincini oluşturmak ve bu konuda gençleri bilinçlendirmek amacıyla kurulmuş olan “Etik Değerler Merkezi Derneği”, Türkiye’nin en etik şirketlerini belirlemek için kapsamlı bir çalışma başlattı.

Etik değerlere önem veren ve şirket yönetimlerinde iş ahlakı ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerini sürdürme konusunda titiz davranan şirketlerimizin ödüllendirilmesini, toplum önünde itibarının arttırılmasını sağlamak ve diğer şirketlerimizin de etik konusundaki duyarlılıklarını oluşturmak amacıyla “ETİKA Türkiye Etik Ödülleri” çalışmasının bu yıl beşincisine başlıyoruz.

Etik konusuna önem veren Şirketinizi “ETİKA 2017 Türkiye Etik Ödülleri” çalışmasına katılmak üzere ETİKA 2017 Soru Formunu *ETİKA 2017 Soru Anketini buradan  doldurmaya davet ediyoruz.

Son Başvuru Tarihi: 5 Mart 2018 

Gençlerimiz adına etik değerlere önem veren şirketlere teşekkür etmek ve onları onurlandırmak için başlattığımız bu çalışmamıza bu yıl katılmanızı arzu ediyoruz.

Her yıl geleneksel olarak yapılmakta olan “ETİKA Türkiye Etik Ödülleri” çalışmasına 2017 yılı için katılarak, etik bilinci olan genç liderlerin yetiştirilmesine katkıda bulunmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla